Wypożyczalnia

Home Wypożyczalnia

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego - Podkarpackie Rzeszów

Firma Med-Partner to nie tylko profesjonalny sklep medyczny, ale również wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego obsługująca Rzeszów oraz województwo podkarpackie. Nieustannie staramy się poszerzać naszą wiedzę, by móc zaoferować wszystkim osobom wyłącznie najlepsze i najbardziej funkcjonalne sprzęty, które będą w pełni niezawodne. Nasza firma od samego początku cieszy się dużym zaufaniem wśród wielu Klientów, których grono nieustannie rośnie, co nas bardzo cieszy.

Jakie są usługi naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego w Rzeszowie?

W zakres naszych usług związanych z wypożyczalnią sprzętu rehabilitacyjnego wchodzą między innymi:

  • łóżko szpitalne / łóżko rehabilitacyjne. Koszty wypożyczenia łóżka 120 zł miesięcznie, kaucja zwrotna 200 zł, do 40 km transport i złożenie gratis.
  • wózek inwalidzki 50 zł miesięcznie, kaucja zwrotna 100 zł.
  • koncentrator tlenu 150 zł miesięcznie, kaucja zwrotna 200 zł.
  • podnośnik / pionizator 150 zł miesięcznie, kaucja zwrotna 200 zł.
  • balkonik 30 zł miesięcznie, kaucja zwrotna 50 zł.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego – Rzeszów. Nowoczesne urządzenia

Rehabilitacja, tak samo, jak wiele innych dziedzin, dzięki postępowi technologicznemu, nieustannie się rozwija i zmienia. Dlatego też nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Rzeszowie oferuje Państwu dostęp wyłącznie do najnowocześniejszych urządzeń, które dają zupełnie nowe możliwości. W znacznym stopniu ułatwiają one prowadzenie zabiegów oraz zwiększają skuteczność oddziaływań terapeutycznych.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego – podkarpackie. Szeroka oferta

Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny dostępny w naszej wypożyczalni w województwie podkarpackim, to doskonała propozycja dla wszystkich osób, dla których zakup tego typu sprzętu byłby nieopłacalny. Nie da się ukryć, że urządzenia te bardzo często są kosztowne, dlatego też możliwość ich wypożyczenia jest dla Państwa bardzo dużym ułatwieniem. Naszym Klientom proponujemy więc możliwość wypożyczenia funkcjonalnych urządzeń z najwyższej półki, które pomogą wrócić pacjentowi do dawnej sprawności.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w podkarpackim – zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego to nie mogliście lepiej trafić. Nasza firma funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wśród wielu Klientów. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań do skontaktowania się z naszym zespołem.

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty? Napisz do nas!